Stażysta w obszarze pracy z systemem SAP (EWM)
H&M Group
Gądki, pl
2 d. temu

Opis firmy

Do naszego Centrum Dystrybucyjnego W Gądkach pod Poznaniem poszukujemy

Stażystów w obszarze pracy z systemem SAP (EWM).

Na stażu będziesz miał okazję :

  • Poznać funkcjonowanie firmy logistycznej w obszarze pracy z systemem SAP (EWM)
  • Zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności
  • Wykonać samodzielny projekt
  • Poznać jak pracujemy z naszymi wartościami firmowymi
  • Być częścią organizacji, która buduje dynamiczne zespoły
  • Zmierzyć się z konkretnymi praktycznymi zadaniami
  • Rozwinąć swój potencjał w oparciu o wewnętrzny feedback
  • Opis stanowiska

  • Kontrolowanie i raportowanie poprawnego przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wspieranie użytkowników końcowych w podstawowym zakresie systemu SAP (EWM)
  • Identyfikowanie i proponowanie możliwości lub potrzeb usprawnień procesów na poszczególnych działach
  • Bieżący kontakt ze specjalistami odpowiedzialnymi za prawidłowe funkcjonowanie systemu
  • Kwalifikacje

    Szukamy osoby, która :

  • ma zdolności analityczne i predyspozycje do rozwiązywania problemów
  • ma doświadczenie w pracy z narzędziami pozwalającymi analizować dane (np. EXCEL)
  • ustala priorytety
  • samodzielnie organizuje swoją pracę, także pod presją czasu
  • jest komunikatywna i potrafi pracować w zespole
  • jest osobą sumienną, dokładną i odpowiedzialną
  • jest studentem 4-5 tego roku studiów lub absolwentem
  • jest gotowa do pracy w systemie III zmianowym oraz w wybrane weekendy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • płatny, pełen wyzwań staż (3 miesiące)
  • możliwość zdobycia szerokiej wiedzy SAP EWM w praktyce
  • certyfikat ukończenia na koniec stażu
  • szkolenie wdrażające i możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce
  • wsparcie opiekuna przez cały okres stażu
  • możliwość korzystania z bezpłatnego transportu na wyznaczonych trasach
  • dofinansowanie do obiadów
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji w postaci CV nie później niż do 30.05.2022 r.

    Obowiązek informacyjny

    H&M nie żą da od Ciebie przekazywania szczególnych kategorii danych wskazanych w art. 9 ust. 1 RODO, a obejmuj ą cych na przyk ł ad dane dotycz ą cych pochodzenia rasowego i etnicznego, pogl ą dów politycznych, przekona ń religijnych i ś wiatopogl ą dowych, cz ł onkostwa w zwi ą zkach zawodowych, stanu zdrowia i orientacji seksualnej.

    Prosimy nie umieszcza ć powy ż szych danych w aplikacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest H&M Hennes&Mauritz Logistics Sp. z o. o. z siedzibą w Gądkach przy ul. Magazynowej 3 (zwany dalej H&M).

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

    Twoje dane będą przetwarzane przez H&M na następujących podstawach prawnych i w następujących celach :

  • przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ Kodeksu pracy. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (podstawa prawna : art.
  • 6 ust. 1 lit c RODO w związku z przepisami prawa pracy).

  • przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach, w tym danych obejmujących szczególne kategorie.
  • Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (podstawa prawna : art. 6 ust. 1 lit. a RODO i lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO),

  • jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji i informowania o nich dane te będą przetwarzane w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  • Komu będziemy przekazywać Twoje dane osobowe?

    H&M będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz H&M w związku z prowadzonymi procesami rekrutacji, w tym spółce centralnej (H&M Hennnes&Mauritz GBC AB z siedzibą w Mäster Samuelsgatan 46 w Sztokholmie).

    Ponadto, H&M będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.

    Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

    Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

    H&M będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem obecnej rekrutacji do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział.

    Jeżeli wyraziłaś / eś zgodę na przetwarzanie przez H&M Twoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji to Twoje dane będą przetwarzane przez H&M na podstawie Twojej zgody nie dłużej niż 12 miesięcy od wyrażenia Twojej zgody.

    Jakie masz prawa? Przysługuje Ci prawo do :

  • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
  • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
  • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
  • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
  • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.
  • Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

    Kontakt

    Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami :

    Inspektor Ochrony Danych : Piotr Janiszewski

    Tel : 22 211 18 60, E-mail : iodpldc hm.com

    H&M Hennes&Mauritz Logistics Sp. z o.o.z siedzibą w Gądkach przy ul. Magazynowej 3 .