SAP Project Manager
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta wieloletniego Platynowego Partnera SAP, który jest jednym z największych graczy na rynku wdrożeń systemów klasy ERP zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich poszukujemy osobę na stanowisko :

Wymagania :

  • Ukończone studia wyższe ( ekonomiczne, informatyczne, z zakresui zarządzania)
  • Co najmniej 7 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów wdrożeniowych i utrzymaniowo-rozwojowych SAP w roli Kierownika Projektu
  • Znajomość kilku ze wskazanych metodyk : SAP Activate, PRINCE2, Agile, ITIL, PMP
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz rozumienie przebiegu procesów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym swobodne prowadzenie projektu
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w projektach migracyjnych i / lub greenfieldowych S / 4HANA lub BW / 4HANA
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk ITIL, PMP, PRINCE2, Agile oraz SAP Activate ( w przypadku braku certyfikacji gotowość uzupełnienia na początku współpracy)
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym swobodne prowadzenie projektu
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Dodatek samochodowy
  • Udział w projektach dla prestiżowych firm w Polsce i za granicą
  • Dostęp do bazy wiedzy i szkoleń SAP
  • Certyfikację
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet rekreacyjny
  • Obowiązki :

  • Praca w roli Kierownika Projektu w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych (z odpowiedzialnością za budżet, zakres i harmonogram powierzonych projektów)
  • Raportowanie stanu realizacji projektów do Zarządu
  • Ciągłe uzupełnianie wiedzy w zakresie metodyk i narzędzi zarządzania projektami poparte certyfikacjami
  • Aktywne wsparcie procesów sprzedażowych
  • Umiejętność zarządzania potrzebami użytkowników w odniesieniu do zakresu, budżetu i harmonogramu prowadzonych projektów
  • Dobra komunikacja z interesariuszami projektu, umiejętność budowania relacji z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.