Lider/ młodszy kierownik zmiany
Papa John's
Warszawa, Mazowieckie
47 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko : LIDER / MŁODSZY KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI Papa John’s Nasza Obietnica :

  • Szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska
  • Intensywny rozwój zawodowy
  • Pełna wyzwań, dynamiczna praca
  • Przyjazna atmosfera i docenianie Pracowników Twoje zadania :
  • Prowadzenie zmian w restauracji oraz praca na stanowisku
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie Gościom 100% satysfakcji z produktu oraz obsługi o najwyższej jakości
  • Motywowanie i docenianie zespołu, tak, by osiągnął doskonałość operacyjną Oczekiwania :
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, związane z działalnością w organizacjach studenckich lub prowadzeniem samodzielnych projektów
  • Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty Informujemy, że skonstatujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Pamiętaj o dołączeniu do swojej aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych