Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Olsztyn
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC) Olsztyn

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta oraz dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce pracy : Olsztyn i okolice

Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • aktywne śledzenie rynku oraz wyszukiwanie projektów inwestycyjnych na danym terenie,
  • przygotowywanie ofert handlowych : dobór techniczny i wycena produktów firmy,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz działań marketingowych,
  • nadzór nad procesem realizacji zamówień w firmie,
  • udział w spotkaniach i szkoleniach,
  • tworzenie raportów.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • ukończyłeś studia techniczne w zakresie Inżynierii Środowiska - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo oraz pokrewne lub / i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz branżę HVAC i zagadnienia związane z klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wyróżniasz się determinacją w dążeniu do celu,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie oprogramowanie MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • masz znajomość aplikacji CRM, SAP, a także CAD oraz umiejętność czytania rysunków technicznych- dodatkowy atut.
  • Pracodawca oferuje :

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy : służbowy telefon, laptop oraz samochód, również do celów prywatnych,
  • liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),
  • pakiet socjalny, w tym wyprawki dla dzieci, upominki okolicznościowe.
  • Zgłoś tę pracę