Pracownik magazynu
FZK INTER NOVUM
Tuczno, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

PRACOWNIK MAGAZYNU miejsce pracy : TUCZNO Opis stanowiska i zakres obowiązków : - przygotowywanie sprzętu AGD do wysyłki (max do godz.

13 : 00 danego dnia), - wykonywanie prac porządkowych na magazynie, - zabezpieczanie sprzętu przed uszkodzeniami, Wymagania : -

minimum zawodowe, - doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane) - umiejętność organizowania pracy, - sumienność, odpowiedzialność, punktualność, Oferujemy : -

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - zatrudnienie na umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - niezbędne narzędzie do pracy, -

dojazd lub zwrot kosztów dla osób z poza Tuczna. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FZK INTER NOVUM JAN TROCKI z siedzibą w Tucznie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest FZK INTER NOVUM JAN TROCKI z siedzibą w Tucznie przy ul. Dworcowa 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku