Ksiegowa/y
Randstad Polska
Warszawa, Polska
1 d. temu

jesteś Ksiegową / ym, który chce pracować w wewnetrznej ksiegowości jako prawa ręka Głownego Ksiegowego? Interesuje Cię praca w międzynarodowych firmach, dobrze czujesz się w komunikując się z innymi pracownikami?

masz wiedzę na temat podatków i lubisz wykazywac się w ambitnych zadaniach? zerknij na naszą ofertę!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony (1 rok)
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • platformę benefitową Multikafeteria z możliwością przystąpienia do programu Multisport
  • darmowe lekcje z języka angielskiego
  • możliwość udziału w wydarzeniach z branży muzycznej
  • pracę w nowoczesnym biurze w Elektrowni Powiśle przy stacji metra
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace w międzynarodowej firmie
  • system pracy-hybrydowy, elastyczne godziny pracy
  • zadania

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • obsługa obiegu dokumentacji księgowej w programie informatycznym,
  • organizacja procesu przetwarzania danych finansowych : ewidencja, grupowanie, przetwarzanie, opracowywanie
  • wykonywanie wewnętrznych raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu i Głównej Księgowej
  • obsługa procesu płatności oraz rozliczanie wyciągów bankowych i kart płatniczych,
  • udział w czynnościach zamykających na koniec miesiąca (uzgadnianie sald, uzgadnianie kont, analiza danych, sprawozdawczość)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sprawozdawczość GUS, NBP
  • udział w rzetelnym i zgodnym z prawem sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • projektowanie, komunikowanie i wdrażanie optymalizacji i standaryzacji procesów księgowych
  • obsługa i analiza dokumentacji
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowany kierunek : rachunkowość lub finanse)
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej / Księgowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość oprogramowania SAP mile widziana
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • orientacja w aktualnych zmianach prawa i przepisów podatkowych
  • dobra obsługa komputera i pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • skrupulatność i dokładność
  • swoboda w komunikowaniu się na różnych szczeblach organizacji
  • precyzja i dbałość o szczegóły, bycie dociekliwym, sumiennym i dobrze zorganizowanym
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47