Inżynier Sprzedaży
SMART-HR
Chrzanów
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier Sprzedaży Chrzanów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży nowych technologii , w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Chrzanów, woj. małopolskie lub praca zdalna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Prezentację i promocję produktów i usług obecnym i przyszłym klientom,
  • Nawiązywanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami i kontrahentami,
  • Osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych,
  • Zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi reklamacji,
  • Koordynację działań z członkami zespołu sprzedażowego i pozostałymi działami,
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu dotyczących potrzeb i oczekiwań klientów, problemów, zainteresowań klientów,
  • Monitoring działań konkurencyjnych oraz potencjału dla nowych produktów i usług.
  • Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku pracy mile widziane w branży elektronicznej,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie warunek konieczny,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • Umiejętności przygotowania i dostarczenie prezentacji dostosowanych do potrzeb klientów,
  • Zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych, w tym zagranicznych na terytorium Europy, w wymiarze około 25% czasu pracy.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie działającej w obszarze nowych technologii.
  • Zgłoś tę pracę