Junior Data Engineer (with ML)
FOTC
Wrocław, Poland
‎4 godz. temu

Kim jesteśmy? FOTC specjalizuje się w partnerstwie z Google Cloud, oferując obsługę i optymalizację kosztów chmury obliczeniowej.

Co robimy? Szkolimy, wdrażamy, obsługujemy i świadczymy wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje duże, małe, prywatne, publiczne czerpały jak największe korzyści z pakietu aplikacji biurowych Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform.

Gdzie można nas znaleźć? Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie.

Jako specjaliści od chmury, większość aktywności prowadzimy w internecie, dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej i stawiamy na przejrzystą komunikację online.

Z kim współpracujemy? Jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw.

Utrzymujemy współpracę z ponad 2000 firmami z 7 krajów w regionie CEE, które z naszą pomocą wykorzystują potencjał chmury.

Jakie wartości wyznajemy?Dokładamy wszelkich starań, by budować inkluzywne środowisko pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację.

W FOTC wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od pochodzenia, rasy, płci, religii czy orientacji seksualnej. Różnorodność umacnia nasz zespół i poszerza nasze spojrzenie na nowe wyzwania zawodowe.

Obecnie poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko : Junior Data Engineer (with ML) Do Twoich zadań należeć będzie : doradztwo architekturalne dla klientów, projektowanie baz danych, tworzenie procedur ETL, modelowanie danych, wizualizacja danych, tworzenie modeli ML (w zależności od wybranej ścieżki).

Oczekujemy : znajomości SQL i NoSQL, znajomość języków Pythona lub R, znajomość narzędzi takich jak : Hive, Pig, Spark, posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2.

Mile widziane : znajomość jednej z chmur : GCP, AWS, Azure, podstawowa znajomość Docker / Kubernetes, znajomość zagadnień z dziedziny ML doświadczenie w pracy z bazami danych, hurtowniami danych, technologiami do analityki i platformami chmurowymi.

Oferujemy : możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy, zdobycie doświadczenia i współpracę z największymi graczami na globalnym rynku, możliwość zdobycia wartościowych certyfikatów Google oraz nauki rozwiązań chmurowych Google, zatrudnienie w oparciu o umowę b2b, wynagrodzenie na poziomie 4000 - 6000 PLN na rękę, możesz pracować całkowicie zdalnie, ale jeśli jesteś z Wrocławia, to mamy tu bardzo komfortowe biuro i zapraszamy : ), pakiet medyczny i sportowy, nielimitowany dostęp do audiobooków i podcastów w aplikacji Inspiro, lekcje angielskiego online, niskooprocentowane mikropożyczki dla każdej osoby z firmy.

Czekamy na Twoje CV! Dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe. Poniższa informacja, zawiera szczegóły przetwarzania danych osobowych w ramach procesu rekrutacyjnego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka wskazana w ogłoszeniu, czyli Fly On The Cloud sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) ul.

Rzeźnicza 32 / 33 https : / / www.google.com / maps / search / Wroc%C5%82awiu+(50-130)+ul.+Rze%C5%BAnicza+32%2F33?entry gmail&source g , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, Wydział VI Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000500884, NIP 8971797086.

Cel przetwarzania danych Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawa przetwarzania danychPodstawą przetwarzania przez Spółkę Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby jest art.

6 ust. 1 lit. a (zgoda) oraz art. 6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę w treści swojej aplikacji.

W dowolnym momencie masz prawo prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odbiorcy danych Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa.

Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. np. dostawcom IT czy podmiotom organizacyjne obsługującym realizowane przez nas usługi pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem.

Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta administrator.

W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych.

Okres przetwarzania danych Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

Po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez czas odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń (wynikający z obowiązujących przepisów prawa), które może podnosić administrator i które mogą być podnoszone wobec administratora.

Twoje prawa Masz prawo żądania od administratora dostępu, wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art.

17 RODO - prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO), a także prawo do wycofania zgody w przypadku jej wyrażenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.

Stawki 2, 00-193 Warszawa https : / / www.google.com / maps / search / ul.+Stawki+2,+00-193+Warszawa?entry gmail&source g ).

Kontakt Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami : e-mailowo : praca flyonthecloud.com pocztą na adres : ul.

Rzeźnicza 32 / 33, 50-130 Wrocław https : / / www.google.com / maps / search / ul.+Rze%C5%BAnicza+32%2F33,+50-130+Wroc%C5%82aw?

entry gmail&source g . Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku