Monter konstrukcji stalowych
Interkadra Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
3 d. temu

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Monter konstrukcji stalowych Miejsce pracy : okolice Liverpool, Wielka Brytania nr ref : MKS / 0818 / GB Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

 • Prace monterskie przy budowie : kotłów energetycznych, spalarni śmieci, orurowań turbin energetycznych, kanałów przemysłowych Wymagania :
 • Doświadczenie na budowach krajowych lub zagranicznych w zakresie montażu konstrukcji stalowych Oferujemy :
 • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, z 50 o letnią tradycją
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia
 • Finansowanie uprawnień CCNSG ( paszport bezpieczeństwa obowiązujący w Anglii i Irlandii)
 • Gwarantowane min. 58h tygodniowo pracy oraz wolne niedziele (płatne nadgodziny 50 i 100%)
 • Wynagrodzenie stałe plus premie
 • Przejazd i zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę
 • Przejazdy do miejsca pracy na koszt pracodawcy (zapłata za czas dojazdu z kwatery na budowę)
 • Ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp.
 • z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp.

  z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp.

  z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r.

  o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-

  mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku