Pracownik kompletacji towaru od 2750 brutto + premie
Grupa Virtu
Zawiercie, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem.

Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności.

Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Praca u lidera w branży wyrobów garmażeryjnych Pracownik kompletacji towaru od 2750 brutto plus premie miesięczne i inne dodatki Zgłoś się do nas i poleć swoich znajomych ! Zapewnimy Ci :

 • WYNAGRODZENIE ZASADNICZE 2750 BRUTTO plus premie miesięczne i inne dodatki.
 • Wynagrodzenie zawsze na czas.
 • Płatne nadgodziny.
 • Dodatkowe premie za polecenie nawet do 600 zł netto.
 • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie 3- zmianowym.
 • Bezpłatny wstęp do Parku Wodnego.
 • Karty podarunkowe.
 • Darmowe produkty firmowe dla pracowników etatowych. Jako pracownik kompletacji towaru będziesz zajmował się :
 • Przygotowywaniem do ekspedycji wyrobów garmażeryjnych.
 • Kompletacją towaru zgodnie z zamówieniem klienta.
 • Obsługą systemu magazynowego.
 • Obsługą skanerów. Masz doświadczenie w kompletacji towaru? Nie czekaj! Aplikuj do nas i zarabiaj ! Jeśli nie masz doświadczenia - z nami nauczysz się zawodu.
 • Zacznij swoją karierę w Virtu ! Zgoda na przetwarzanie danych Wysyłając nam Twoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez należące do Grupy Virtu (Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000375708, Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000535431, Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000631796) spółki z siedzibą w Zawierciu, przy ulicy Łośnickiej 35, na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie wysyłaj nam swojej aplikacji, po jej ewentualnym wysłaniu zgodę może cofnąć w dowolnym momencie.

  Zgoda na przyszłe rekrutacje Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody lub do upływu 24 miesięcy, po czym usuniemy dane z naszej bazy.

  Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul.

  Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000375708, a współadministratorami danych są należące do Grupy Virtu : Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul.

  Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul.

  Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000535431 oraz Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zawierciu, przy ul.

  Łośnickiej 35, 42-400 Zawiercie, KRS 0000631796. Kontakt w sprawie danych osobowych W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można kontaktować się telefonicznie z naszym Inspektorem Ochrony Danych bądź z wykorzystaniem poczty tradycyjnej (adres ul.

  Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie). Administrator i współadministratorzy na podstawie art. 26 ust. 1 RODO uzgodnili, że za kontakt z Państwem w sprawie danych osobowych i za realizację praw osób, których dane dotyczą odpowiada Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Cel, podstawy prawne i czas przetwarzania danych Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit.

  a RODO), która wyrażana jest poprzez złożenie przez kandydata swojej aplikacji. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko, w związku z którym przesłane nam zostały dokumenty aplikacyjne i nie dłużej niż miesiąc od zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że uzyskamy od kandydata osobną zgodę na wykorzystanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji w takim wypadku będziemy dane przetwarzać do czasu cofnięcia tej zgody, nie dłużej niż do upływu 24 miesięcy.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie jaki wynika z art. 221 kodeksu pracy niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

  Odbiorcy danych Dostęp do Pani / a danych będą miały osoby pracujące w Grupie Virtu, które reprezentują spółki z Grupy w procesie rekrutacyjnym oraz współadministratorzy.

  W pewnych sytuacjach Państwa dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym usługi rekrutacji oraz dostawcy usług i rozwiązań IT dla Administratora, w wyjątkowych wypadkach sądy.

  Prawa osób, których dane dotyczą Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się bezpośrednio z Administratorem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych - dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.

  Ewentualne wysłanie wniosku do współadministratora nie będzie oznaczać dla Pani / Pana negatywnych skutków, realizacja wniosku zostanie wtedy zlecona Administratorowi.

  Prawo do skargi Jeśli uzna Pani / Pan, że przetwarzając Pani / Pana dane osobowe naruszono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku