Pracownik fizyczny - okolice Berlina! (PP)
IPF Global Sp. z o.o.
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Niemiec.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik fizyczny Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz Miejsce pracy : Niemcy, okolice Berlina Zakres obowiązków : - naprawa europalet - wycinanie uszkodzonych części za pomocą piły tłokowej - montaż nowych części za pomocą pneumatycznej gwoździarki Wymagania : - doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku - gotowość do podjęcia pracy za granicą - mile widziane prawo jazdy i własne auto Oferujemy : - możliwość pracy na dłuższy okres czasu, - polską umowa o pracę (ubezpieczenie społeczne w ZUS) - zdalne załatwienie wszystkie formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, - pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca - 100 EURO premii za polecenie pracownika - możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy - wsparcie polskiego koordynatora Praca od poniedziałku do piątku (40-60h / tyg), sobota według zapotrzebowania.

 • gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku