Pracownik Produkcji
Progres Sp z o.o.
Zblewo, Pomorskie
10 d. temu

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing.

Należymy do Grupy Progres eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju.

Zaufało nam już ponad 1300 firm. Pracownik Produkcji Praca w Pinczynie Do zakresu obowiązków na w / w stanowisku należy :

 • Wykonywanie elementów zgodnie z instrukcją,
 • Obsługa maszyn,
 • Dbanie o powierzone mienie. Od kandydatów oczekujemy :
 • Wykształcenie min. zawodowe (kierunkowe techniczne),
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach sterowanych numerycznie (CNC),
 • Znajomość rysunku technicznego,
 • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic IIS. Oferujemy :
 • Stabilne zatrudnienie.
 • Opiekę medyczną,
 • Możliwość zakwaterowania (darmowy) i transport. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
 • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp.

  z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontaktmałpagrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką).

  Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny : ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-

  mail : IODmałpaisecure.pl). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku