Senior Oracle Engineer
Grafton Recruitment
wielkopolskie, PL
3 d. temu

Job Description

Dla naszego klienta- prestiżowej, międzynarodowej firmy, poszukujemy doświadczonych, samodzielnych kandydatów na stanowisko Senior Oracle Engineer.

Jest to idealna okazja dla kogoś, kto posiada cechy silnego gracza zespołowego i chciałby dołączyć do międzynarodowego zespołu doświadczonych programistów, po to, żeby wspierać i rozwijać system, jak i proponować nowe rozwiązania.

Obowiązki :

  • Wspieranie istniejącego kodu źródłowego PL / SQL
  • Proponowanie rozwiązań, najlepszych praktyk i usprawnień procesu
  • Współpraca z zespołami projektowymi i testerami
  • Wymagania

  • Posiadanie kilku lat doświadczenia w budowaniu baz danych i procedur w Oracle PL / SQL i SQL
  • Umiejęstność rozwiązywania problemów w sposób innowacyjny
  • Silne umiejętności analizy baz danych i znajomość procedur zarządzania zmianą
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz pracy w grupie
  • Wysokie umiejęstności samooragnizacji zadań oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętności prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • Mile wiadziana znajomość Java lub JavaScript oraz znajomość międzynarodowych standardów przesyłania wiadomości
  • Korzyści

  • Pakiet benefitów (Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie itd.)
  • Możliwa częściowa praca zdalna
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne, wielokulturowe środowisko pracy oraz nowoczesne biuro w centrum Poznania
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych