Pracownik Produkcji
CeDo Sp. z o.o.
Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Główne obowiązki :

  • pakowanie gotowego produktu,
  • wspomaganie operatora w prawidłowym funkcjonowaniu linii produkcyjnej;
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji, zgłaszanie nieprawidłowości;
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym;
  • aktywny udział w osiąganiu celów produkcyjnych;
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP. Wymagania :
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;
  • wykształcenie podstawowe, mile widziane zawodowe;
  • zdolności manualne;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym. Oferujemy :
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za pracę w systemie zmianowym;
  • miesięczną premię za wyniki (premia absencyjna, plus premie za efektywność);
  • wdrożenie na stanowisko - pakiet szkoleń wewnętrznych
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów i możliwość rozwoju zawodowego (stanowiska eksperckie, liderskie, trenerskie)
  • pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna, bezpłatne napoje, dofinansowanie wakacji, dodatki świąteczne, bezpłatny transport na trasie : z Żarowa, Środy Śl., ze Strzegomia.
  • wspieramy integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych