Pracownik produkcji – bez doświadczenia
KS Service sp. z o.o.
Łódź, Polska
13 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik pomocniczy.

KANDYDACIE!

Nieważne czy masz doświadczenie,czy nie - jeśli posiadasz zdolności manualne i umiejętności ślusarskie oraz jesteś zaangażowany i sumienny - to praca dla Ciebie!

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • szlifowanie szlifierką kątową
  • inne proste prace produkcyjne
  • CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • konkurencyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie
  • atrakcyjną premie roczną
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • doskonałą lokalizację miejsca pracy z dojazdem komunikacją miejską
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • DODATKOWE INFORMACJE

    Nie zwlekaj i już teraz wyślij swoje CV!

    Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych