Pracownik ds. certyfikacji i audytów w procesie diagnostyki urządzeń srk
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Stanowisko ds. certyfikacji i audytów w procesie diagnostyki urządzeń srk

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • opracowywanie wymagań, metod i procedur certyfikacji dla uczestników procesu eksploatacji urządzeń srk, dSAT i ETCS, w tym utrzymania i diagnostyki,
  • monitorowanie i weryfikacja działań w zakresie organizacyjno-technicznym, przydzielonych jednostkom wykonawczym Spółki i podmiotów zewnętrznych realizujących zadania utrzymaniowe,
  • udział w procesach certyfikacji punktów Obsługi Technicznej Przekaźników, w tym przygotowanie i prowadzenie komisji certyfikacyjnej punktów OTP oraz prowadzenie dokumentacji certyfikacyjnej,
  • przeprowadzanie audytów punktów OTP własnych i zewnętrznych, wraz ze sprawdzeniem warunków lokalowych i środowiskowych, kompetencji i uprawnień personelu wykonującego obsługę techniczną,
  • organizowanie i udział w procesie nadawania uprawnień dla personelu w ramach certyfikacji punktów OTP oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki, podmiotami zewnętrznymi i producentami urządzeń automatyki, w zakresie technik pomiarowych, testów, badań, pomiarów i prób funkcjonalnych,
  • ustalanie zasad raportowania wyników pracy i pomiarów, prowadzenia dokumentacji technicznej procesu utrzymania i diagnostyki urządzeń automatyki w tym również przekaźników stosowanych w urządzeniach srk.
  • Wymagane kwalifikacje :

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku transport kolejowy, telekomunikacja,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z ruchem kolejowym, automatyką lub telekomunikacją,
  • wiedza zawodowa z zakresu automatyki i telekomunikacji, ruchu kolejowego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
  • Co zyskasz?

  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo -pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny
  • Zgłoś tę pracę