Opiekunka do Żłobka
MDS Sp.zo.o
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Spółka Marzenia do Spełnienia aktualnie poszukuje pracowników na stanowisku : opiekunka do żłobka Nasze oczekiwania : - serdeczność, życzliwy uśmiech, troska o dzieci, -

ukończony kurs opiekunki do żłobka bądź w trakcie tego kursu, - zainteresowania związane z pedagogiką, opieką i wychowaniem dzieci, -

mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, Oferujemy : - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - wsparcie pracowników merytorycznych i dyrekcji Praca w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz zawarcie w nim klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów obecnej i ew.

przyszłych rekrutacji. Dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane tylko na potrzeby rekrutacji zgodnie z obowiązującym prawem.

W dane osobowe ma wgląd wyłącznie dyrekcja placówki. Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku