Doradca Sprzedaży, Świnoujście (Pełen Etat)
H&M
Swinoujscie, Poland
3 d. temu
source : FashionJobs

Jako część naszego zespołu Doradców sprzedaży, lubisz być w ruchu i zajmować się wieloma rzeczami na raz. Jesteś pozytywną osobą o przyjaznym usposobieniu i fantastycznym wyczuciu stylu.

Masz świetne zdolności organizacyjne i lubisz pracować w grupie równie towarzyskich i zakręconych na punkcie mody ludzi, jak Ty.

Dołącz do nas, jeśli : - Potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta.A dodatkowo : - Potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,-

Lubisz szybkie tempo pracy,- W kontaktach z innymi jesteś szczery i otwarty,- Wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy).

Możemy Ci zaoferować : - Umowę o pracę,- Elastyczne godziny pracy,- Szkolenia wewnętrzne,- Możliwość udziału w wewnętrznym programie rozwoju pracowników,-

Rabat pracowniczy,- Ubezpieczenie zdrowotne,- Ubezpieczenie na życie,- Szeroką ofertę sportową,- Program lojalnościowy dla pracowników z długim stażem.

APLIKUJ TERAZ,ZACZNIJ PRACĘ W SWOIM STYLU!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku