Specjalista ds. sprzedaży
mBank S.A.
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Od nas dostaniesz : Umowę

mBanku

Konkursy sprzedażowe

sportową

Prywatną opiekę medyczną

Przejrzysty system wynagradzania

Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega : Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!

miejsce pracy : Radom, nr referencyjny : AKU / 035 / 0420

Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo

Twoje zadania :

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty, karty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi naszych klientów
  • Potrzebne Ci będzie :

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)
  • Zgłoś tę pracę