SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH
NCM Okoklinik Sp. z o.o.
Chrzanów, Małopolskie
1 min. temu
source : Lento.pl

Firma NCM Okoklinik spółka zoo do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. finansowych / Księgowy Miejsce pracy : CHRZANÓW Opis stanowiska : -Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, -Wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym, -Bieżące wsparcie w realizacji zadań działu księgowości, -Rozliczanie na podstawie punktów NFZ umów B2B z lekarzami (po wcześniejszym wdrożeniu).

Wymagania : - zaangażowanie i chęci do pracy, - doświadczenie w pracy w obszarze księgowości i rachunkowości, - Znajomość programu COMARCH OPTIMA (warunek konieczny).

Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 2 miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas określony 33 miesiące, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku