Spawacz początkujący TIG ! Bez uprawnień! /ms - Quimper, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Lublin, Poland
‎14 godz. temu
source : europa.jobs

Zakres obowiązków : - Spawanie i montowanie elementów ze stali nierdzewnej do wyposażenia kuchni przemysłowych, restauracyjnych -Spawanie cienkich blach do 6 mm Wymagania : -minimum 6 miesięcy doświadczenia w spawaniu metodą TIG -gotowość do wyjazdu na 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnienia Nie wymagamy języka obcegoOferujemy : Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami

 • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna!
 • Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
 • Wsparcie polskiego koordynatora
 • 100 € premii za polecenie pracownika Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia .

  W przypadku chęci znalezienia się w naszej bazie kandydatów, proszę także o dopisanie : Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp.

  z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku