Praca Sezonowa: MAGAZYNIER
Dyka
Rąbień koło Łodzi, BE
1 d. temu

DYKA Międzynarodowa firma wchodząca w skład Grupy Tessenderlo : Jeden z europejskich liderów produkujących i dystrybuujących systemy rurowe do instalacji wodno-

kanalizacyjnych z bogatą 60-letnią tradycją, posiadający zakład produkcyjny w Jelczu-Laskowicach poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Rąbień koło Łodzi

Tel. kontaktowy 515 087 619

Zakres obowiązków :

Kompletacja zamówień klientów,

Przyjęcie towaru i rozkładanie go na docelowe miejsca

Obsługa klientów Oddziału

Pomoc w prowadzeniu Oddziału

Wymagania :

Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista,

Mile widziane :

Znajomość gospodarki magazynowej

Doświadczenie w branży WOD-KAN lub sanitarno- grzewczej będzie dodatkowym atutem,

Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych

Doświadczenie w obsłudze Klienta,

Umiejętność posługiwania się komputerem

Oferujemy :

Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku)

Wynagrodzenie : podstawa i premia uzależniona od realizacji celów Oddziału.

Ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole międzynarodowej firmy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria proszone są o przesyłanie CV z dopiskiem Praca Sezonowa : Magazynier Rąbień na adres :

55-221 Jelcz-Laskowice

tel kontaktowy 515 087 619

lub e-mail : rekrutacja dyka.com.pl

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska 5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji.

Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres mailowy firmy. Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji na powyższy adres.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych