Inżynier ds. elektrycznych
Bora Wentylacje Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : - Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram, - Analiza dokumentacji projektowej branżowej, - Rysowanie schematów elektrycznych oraz automatyki, - Programowanie sterowników c.

pCO, Siemens, Schneider Electric, - Programowanie central sygnalizacji pożarowej Bosch FPA-5000, - Współpraca z kierownictwem budowy oraz nadzór nad podwykonawcami, - Sporządzanie przedmiarów robót, - Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców, - Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej.

Wymagania : - Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka), - Mile widziane doświadczenie związane z systemami automatyki HVAC, rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, SSP, - Umiejętności pracy w zespole, - Umiejętności obsługi programów : AUTOCAD, MS Office - Mile widziane uprawnienia elektryczne z grupy E i D, - Przedsiębiorczość, zorganizowanie, - Prawo jazdy kat.

B. Oferujemy : - Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, - Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, - Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności, - Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów, - Niezbędne narzędzia pracy.

Informacje o firmie : Bora Wentylacje to grono profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą inwestycji - doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem, serwisowaniem różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Posiadamy doświadczenie w obiektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wciąż się rozwijamy, podnosimy swoje kwalifikacje by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Najlepszą rekomendacją naszej działalności jest zaufanie i zadowolenia naszych zleceniodawców. Czym się zajmujemy : Instalacja różnego typu systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych ( hybrydowa, mechaniczna, system wody lodowej) Instalacja i rozruch central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Projektowanie i pomiary Profesjonalne systemy automatyki sterujące

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku