Junior Sales Assistant
Randstad Polska
Warszawa, Polska
5 d. temu

Dla jednego z naszych klientów, wiodącej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą zaopatrzenia gastronomicznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Junior Sales Assistant.

Jeśli posiadasz znajomość angielskiego na poziomie min. B2, chcesz dodatkowo rozwijać się wspierając działania marketingowe, a kontakt z klientem to dla Ciebie przyjemność, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nie czekaj aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • pracę w organizacji o międzynarodowym charakterze
  • wynagrodzenie podstawowe oraz bonus roczny
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych poprzez wewnętrzne szkolenia
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. bonusy okolicznościowe, dofinansowanie do kursów, szkoleń czy zakupu okularów, wyjazdy integracyjne, wczasy pod gruszą)
  • pracę w modelu stacjonarnym
  • zadania

  • koordynacja obsługi zamówień składanych przez dystrybutorów
  • kontakt z Klientem w zakresie zapytań dotyczących zamówień
  • współpraca z działami firmy uczestniczącymi w organizacji i realizacji strategii
  • sprzedażowej firmy

  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów z branży HoReCa
  • wprowadzanie zleceń sprzedaży do systemu SAP
  • odpowiedzialność za działania pre-sales na podległym regionie (zaproszenia na pokazy
  • produktów firmy)

  • wsparcie działań marketingowych (m.n. : w zakresie organizacji i przygotowywania
  • konferencji oraz szkoleń - również online; współtworzenia treści na Social Media)

    oczekujemy

  • znajomości angielskiego na poziomie min. B2 warunek konieczny
  • doświadczanie zdobyte na podobnym stanowisku w dziale administracji lub sprzedaży będzie atutem
  • skrupulatności i dokładności w działaniu
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz nastawienia na rozwój
  • umiejętności pracy w zespole
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47