Koordynator Zmiany w Kontroli Jakości
takeda
Łyszkowice, Poland
6 d. temu

Job Description

This job requires proficiency in Polish.

Aktualnie do Zakładu Produkcyjnego Takeda Pharma w Łyszkowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Zmiany w Kontroli Jakości.

Zakres obowiązków :

  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodologią Lean Management
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi metodycznego rozwiązywania problemów 5Why, Raport A3 i itp.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji (instrukcje, procedury)
  • Prowadzenie i koordynacja projektów optymalizacyjnych, automatyzujących i usprawniających pracę w laboratorium
  • Powadzenie szkoleń i warsztatów z narzędzi Lean
  • Propagowanie narzędzi Lean
  • Współpraca z koordynatorami projektów optymalizacyjnych w innych działach
  • Raportowanie i komunikowanie rezultatów działań
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość narzędzi doskonalenia Lean Management (VSM, 5S, Six Sigma, Kanban, etc.)
  • Doświadczenie w zakresie realizacji samodzielnych projektów
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na analogicznym stanowisku (preferowany segment FMCG lub farmacja)
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Zdolności analityczne, rozumienie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz zależności między nimi
  • Umiejętność przeprowadzania audytów, kontroli
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej)
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Uczestnictwo w projektach
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę .

    Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. z o.o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami , o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.