montażysta/operator produkcji
Randstad Polska
Gdańsk, Polska
3 d. temu

Szukasz stałej pracy z darmowym dojazdem? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta, producenta baterii i magazynów energii, poszukujemy osób na stanowisko operatora produkcji / montażysty.

oferujemy

  • pierwsze zatrudnienie przez agencję pracy Randstad w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie oraz nadgodziny;
  • możliwość przejścia na stałe zatrudnienie bezpośrednio u klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 24 zł brutto / godzinę;
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina;
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie II zmianowym; 6-14, 14 : 30-22 : 30
  • możliwość rozwoju i awansu; możliwość awansowania, dopłata do nauki (50% / rok)
  • możliwość okresowej pracy za granicą; wyjazd na 2-3 tygodnie, w zależności od dostępności pracownika może być to inny system.
  • Dodatkowo firma oferuje oraz opłaca przeloty na weekend do miejsca zamieszkania dotyczy również studentów mających zajęcia w trybie zaocznym.

  • zapewniony darmowy transport do i spod firmy, na każdą zmianę;
  • zadania

  • składanie komponentów elektronicznych, podzespołów lub systemów
  • praca ze schematami produkcyjnymi i przykładowymi wzorami
  • sklejanie, zaciskanie, wkręcanie, łączenie, lutowanie lub wykonywanie innych podobnych czynności w celu połączenia i zabezpieczenia montowanych elementów
  • praca z narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami oraz maszynami
  • przestrzeganie wszystkich zasad dotyczących bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności
  • oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego (poziom technikum)
  • min. 2-letniego doświadczenia w podobnej branży
  • umiejętności czytania i interpretowania schematów, procedur i instrukcji
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie i wiedza z zakresu podstawowej elektroniki mile widziane
  • dodatkowym atutem będzie komunikatywny język angielski
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47