Doradca Klienta
Eneti Energia
Łódź, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

ENETI Energia jest dynamicznie rozwijającą się firmą z zakresu doradztwa energetycznego w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą energii,gazu i odnawialnych źródeł energii Opis stanowiska : Kompleksowa obsługa handlowa w zakresie paliwa gazowego i energii elektrycznej Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów biznesowych Przygotowywanie analiz i rozwiązań dla klientów biznesowych segmentu dużych,średnich i małych firm uczestnictwo w rozwoju i budowaniu marki Eneti Energia na rynku polskim Wymagania : min.

rocznego doświadczenia w sprzedaży dyspozycyjność i chęć do pracy orientacji na klienta, łatwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji aktywnego prawo jazdy kat.

B Oferujemy wynagrodzenie stałe + prowizja możliwość awansu w strukturach firmy elastyczne formy zatrudnienia niezbędne narzędzia do pracy wsparcie sprzedaży

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku