Monter maszyn (mechanik pojazdów) - 500€ BONUSU
G-HR Group Sp. z o.o.
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Dogadasz się po angielsku ?Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?

Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.

Firma zajmuje się budowa maszyn od zera.Na terenie hali znajduje się linii produkcyjna skladajaca się z kilkunastu stacji.

Kazda stacja zajmuje się instalacja innej części / elementu maszyny.Pracownik staje na swojej stacji, loguje się do systemu komputerowego i wykonuje wyświetlone na ekranie czynności.

Na ekranie pokazane sa konkretne elementy i instrukcje co ma z nimi zrobić.Pracownicy mogą zmieniac stacje w ciągu tygodnia.

Wymagania : - Wyksztalcenie techniczne (najchetniej mechanika samochodowa),- Angielski B1 minimum + zdolność rozmowy na tematy techniczne, - Doświadczenie jako monter lub mechanik pojazdów,- Obeznanie z komputerem,- Dostępność na długi okres czasu,- Praca na jedną lub dwie zmiany.

Stawka od 13,10 € brutto / godzinę (w zależności od doświadczenia)Nadgodziny możliweZmiany : jedna zmiana (07 : 00-16 : 00) płatna 100%Nadgodziny w tygodniu : - Pierwsza godzina ponad 40h : 100% Stawki - Druga i trzecia godzina ponad 40h : 119% Stawki- Powyżej trzech godzin ponad 40h : 136,20% StawkiNadgodziny w sobote : - od 00 : 00-14 : 00 - 146,60% Stawki- od 14 : 00 00 : 00 - 163,80% StawkiMożliwa praca w weekendy!Tygodniówki około 400 Euro netto (przy 40 godzinach pracy, po odliczeniu zakwaterowania oraz ubezpieczenia).

Przy pracy w nadgodzinach tygodniówki osiągają nawet do 600 Euro netto !!Po przyjeździe do Holandii zza granicy obowiązuje 5 dni kwarantanny (zakończone testem n COVID - opłacane przez pracodawcę).

Na czas kwarantanny zapewnione wyżywienie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku