pracownik produkcji/branża spożywcza/stabilne zatrudnienie→ od 3650
Randstad Polska
Bieruń, Polska
1 d. temu

Zacznij nową pracę bez doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy! Szukamy osób do pracy na produkcji przy pakowaniu produktów do akcji marketingowych.

Stabilna branża, transport pracowniczy, paczki spożywcze produktów klienta co tydzień oraz bezpieczne warunki pracy.

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Wyślij do nas SMS o treści Danonki na numer podany po prawej stronie pod przyciskiem Zadzwoń / SMS, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach! Lub wyślij do nas zgłoszenie przez formularz.

Lokalizacja : Bieruń

oferujemy

  • wynagrodzenie : 19 zł brutto / h+ do 380 zł brutto premia+ dodatek za pracę w nocy 4,75 zł brutto / h
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta : serki, jogurty i produkty mleczne
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS)
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 800 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu
  • transport pracowniczy z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • pakiet opieki medycznej Medicover oraz kartę sportową
  • zadania

  • przygotowywanie produktu pod akcje marketingowe
  • kontrola jakości
  • układanie wyrobu na palety
  • oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • zdolności manualnych
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47