Pracownik biurowy i inne oferty pracy
ANAK
Śmigiel, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży spożywczej w Śmiglu pilnie zatrudnimy od zaraz na poniższe stanowiska : 1) PRACOWNIK BIUROWY ŚMIGIEL Opis stanowiska : obsługa poczty elektronicznej obsługa MS Office obsługa urządzeń biurowych obsługa telefoniczna i e-mailowa dobra współpraca z innymi działami w firmie wprowadzanie danych do systemu Wymagania : wykształcenie minimum średnie doświadczenie na stanowisku biurowym lub administracyjnym wysoki poziom zdolności organizacyjnych umiejętność pracy w zespole sprawny przekaz informacji Oferujemy : pracę z doświadczonym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju zawodowego ciągłe podnoszenie kwalifikacji atrakcyjne warunki pracy umowę o pracę 2) PORTIER ŚMIGIEL Praca w systemie 3-zmianowym Szczegółowe obowiązki pracownika : 1.

Dozór mienia należącego do Spółki 2. Kontrola wejść i wyjść na teren zakładu, włącznie z wystawianiem przepustek. 3. Ewidencja wjazdu i wyjazdu z zakładu pojazdów mechanicznych.

4. Dbałość o powierzony towar i urządzenia 5. Podstawowa obsługa komputera 3) SPECJALISTA DS. HANDLU KRAJOWEGO 4) SPECJALISTA DS.

HANDLU ZAGRANINCZEGO 5) SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI 6) SPECJALISTA DS. LOGISTYKI 7) SPECJALISTA DS. MARKETINGU 8) PEŁNOMOCNIK DS.

ZSZJ 9) BRYGADZISTA 10) MAGAZYNIER 11) PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ- praca na dwie zmiany z dojazdem gratis 12) III ZMIANA MYJĄCO-SPRZĄTAJĄCA-praca w godz.

22-6 Zapraszamy Wszystkich chętnych - szukasz pracy na wiele lat, dającej wiele satysfakcji zapraszamy do nas - taka właśnie praca czeka od zaraz właśnie na Ciebie - przysyłaj cv i ciesz się DOBRĄ PRACA NA WIELE LAT - CZERP SATYSFAKCJĘ Z WYKONYWAJ U NAS PRACY

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku