Kierownik Utrzymania Ruchu
HAYS Manufacturing
Białystok, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Kierownik Utrzymania Ruchu Białystok NR REF. : 1120085Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Kierownik Utrzymania Ruchu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zespół utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym. Do kluczowych obowiązków możemy zaliczyć organizowanie pracy zespołu oraz nadzór nad realizacją zadań.

Szef Utrzymania Ruchu będzie planował okresowe przeglądy techniczne oraz przeprowadzał analizę przyczyn awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego o profilu technicznym. Wymogiem koniecznym jest posiadanie kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu służb utrzymania ruchu w zakładzie przemysłowym.

Kandydat powinien wykazywać się wiedzą w zagadnieniach dot. elektryki, mechaniki oraz automatyki w zakresie wykorzystywanym w zakładach produkcyjnych.

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego. Odpowiedni Kandydat dobrze radzi sobie z pracą pod presją czasu, wykazuje zdolności przywódcze oraz posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku