Operator wózka widłowego z UDT
Human Services
Brzeg
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator wózka widłowego z UDT Brzeg

Opis stanowiska

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy : Skarbimierz

Wymagania :

  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie na magazynie
  • Chęć do pracy i zarabiania dużych pieniędzy
  • Obowiązki :

  • Kompletacja zamówień
  • Obsługa wózka widłowego czołowego
  • Rozmieszczanie towaru w części magazynowej
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Oferujemy :

  • Możliwość przepracowania dużej ilości godzin
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie 25zł / h brutto + premia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością umowy na czas nieokreślony
  • Email :

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy : w tytule maila wpisując "OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO .

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.

    U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji .