Logopeda - Praca zdalna - Cała Polska
www.logopasja.pl
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

STANOWISKO Logopeda. Terapeuta wad wymowy (2 miejsca w zespole). MIEJSCE PRACY Cała Polska (praca zdalna). CZAS PRACY Docelowo 30 40 godzin w miesiącu.

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby było więcej. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji kandydata. Praca wykonywana jest w dowolnym czasie, każdy terapeuta planuje terapię indywidualnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW - Przygotowywanie zajęć terapeutycznych w oparciu o nowatorski system terapeutyczny, - Przygotowywanie materiałów do zajęć korzystając z naszej autorskiej bazy materiałów, - Prowadzenie oraz nadzór terapii logopedycznej, - Mentoring rodziców i opieka nad pacjentami, - Prowadzenie dokumentacji i pisanie raportów, - Pogłębianie wiedzy z zakresu metod terapii, - Utrzymywanie kontaktu z klientami.

WYMAGANIA - Pełne wykształcenie logopedyczne, - Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zawodzie logopedy, - Dostępność do kilkunastu godzin tygodniowo na pracę zdalną, - Rzetelność, terminowość oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem, - Podstawowa umiejętność korzystania z komputera, programów z pakietu Office, poczty e-mail oraz komunikatora internetowego etc.

Konieczny jest komputer z dostępem do Internetu, - Obowiązkowo rezydencja podatkowa w Polsce (nie możesz mieszkać za granicą).

CO OFERUJEMY - Super pracę bez wychodzenia z domu, - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i konkretnych umiejętności, - Możliwość nauki i rozwoju pod okiem specjalistów z naszego zespołu, - Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu, - Swobodę w planowaniu pracy i prawdziwe oddelegowanie odpowiedzialności, - Elastyczność przy zwiększaniu liczby pacjentów, - Materiały logopedyczne oraz wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu terapii, - Służbowy telefon, - Umowę o świadczenie usług lub B2B, - Uśmiech rodziców oraz dzieci, którym będziesz pomagać! JAK APLIKOWAĆ?

Wyślij do nas wiadomość z prośbą o formularz zgłoszeniowy na KONKRETNE stanowisko oraz kilkoma zdaniami o sobie. Napisz ile lat pracujesz jako logopeda, czy praca w formie zdalnej będzie Ci odpowiadać (np.

jaką masz dostępną ilość godzin w tygodniu) i dlaczego chcesz do nas dołączyć. Podaj swój e-mail, numer telefonu, możesz również załączyć CV.

Dodaj też następującą informację : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000, z późn, zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku