SPAWACZ MAG, 18.50 Euro brutto/h, NIEMCY
W4P Sp. z o.o.
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

SPAWACZ MAG, 18.50 Euro brutto / h (Niemcy) Nazwa stanowiska : SPAWACZ MAG (asortymant metalowo-hydrauliczny)Miejsce pracy : Porta Westfalica (Niemcy) Początek pracy w okresie : 23.

08-01.09.2021 Koniec kontraktu : 31.12.2021Wynagrodzenie 18,50 Euro brutto / h :

  • praca w soboty i nadgodziny płatne +25%!
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • możliwość wypłaty zaliczki
  • brak zeitkonta
  • ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!Wymiar czasu pracy :
  • praca poniedziałek-piątek, dwie zmiany, poranna i popołudniowa
  • możliwa praca również w soboty i nadgodziny
  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)
  • podstawowy wymiar czasu pracy 37,5 godz. tygodniowoZakwaterowanie :
  • 150 Euro miesięcznie za pokój dwuosobowy
  • 225 Euro miesięcznie za pokój jednoosobowy
  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • zakwaterowanie z dostępem do kuchni i łazienki Opis stanowiska pracy :
  • spawanie cienkich blach, od 1 do 3 mm
  • spawanie kształtowe, spawy wzdłużne i kontury Wymagania :
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Spawacz MAG min 1,5 roku
  • zaświadczenie o niekaralności do ukazania przy podpisywaniu umowy o pracę
  • sumienność, rzetelność i pracowitość
  • negatywny wynik testu na Covid-19
  • gotowość do podjęcia pracy najpóźniej 01.09.2021
  • nie jest konieczna znajomość języka niemieckiego / angielskiego ani posiadanie aktualnego certyfikatu spawalniczego! Mile widziane : -)
  • prawo jazdy i własny środek transportuZapraszamy do współpracy : -)
  • Zgłoś tę pracę