PRACA W HOTELU Anglia
Cekal
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii O naszej firmie Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number : 8321774. Opis stanowiska Generalny Asystent w hotelu Praca polega na sprzątaniu hotelowych pokoi oraz jako kelnerzy w hotelowej restauracji.

Generalny asystent pracuję w miejscach w hotelu gdzie potrzebna jest pomoc. Ciekawa ofera dla ludzi nie lubiących rutyny.

Wymagania - dobry / komunikatywny poziom j. angielskiego - możliwość do szybkiego wyjazdu - wysoka kultura osobista - pracowitość Nasza oferta Hotel oferuję : -od 8,21 GBP do 9 GBP / h brutto - wyżywienie podczas pracy - pokój 2 osobowy koszt 52 GBP / tydzień ze wszystkimi rachunkami - 28 dni płatnego urlopu do wykorzystania w roku - darmową opiekę medyczną - kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem - pracę w miłym międzynarodowym zespole

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku