Pracownik Produkcji - kobiety i mężczyźni - szybkie zatrudnienie -16,50 zł
KS Service sp. z o.o.
Police, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik Produkcji.

CHCIAŁBYŚ / CHCIAŁABYŚ...

dojeżdżać za darmo do pracy , w której zarobisz ponad 3000 zł brutto miesięcznie?

Może masz ochotę na bogaty pakiet benefitów (bony świąteczne, karta sportowa,prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, wczasy pod gruszą)iwydłużone do 50 minut przerwy?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, zapraszamy!

OFERUJEMY...

łatwą pracę siedzącąw firmie, dla którejważny jesteś TY , nie Twój wiek czy płeć.

Dołącz do Nas i wykorzystaj swoje manualne zdolności przy modelowaniu i składaniu elementów precyzyjnych pod mikroskopem.

WYSTARCZY, ŻE...

jesteśdyspozycyjny / a do pracy 3 - zmianowej!

Aplikuj już teraz, anasz Specjalista oddzwoni i opowie o ofercie.

Więcej informacji pod numerem telefonu : 504-862-895

DODATKOWE INFORMACJE

Miejsce pracy : Mierzyn k. Szczecina

Firma oferuje bezpłatny dojazd na każdą zmianę i po niej z :

 • Szczecin Prawobrzeże
 • Szczecin Centrum
 • Szczecin Pomorzany
 • Zapraszamy!

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku