Pracownik Produkcji -operator maszyn
B.D. Art Sp. z o.o. Sp. k.
Małkinia Górna, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych : ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

 • W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI OPERATOR MASZYN Zakres obowiązków : - obsługa maszyn do obróbki drewna lub lustra;
 • przygotowanie półproduktów do dalszej obróbki; - praca przy linii montażowej ram lub luster; - przestrzeganie standardów produkcyjnych, jakościowych;
 • utrzymanie porządku na stanowisku pracy; Od kandydatów oczekujemy : - chęci do pracy, - dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym - mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności plus premie, - możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NW.
 • Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres email : lub złożenie osobiście w biurze przy Zakładzie Produkcyjnym w Małkini Górnej, ul. Jana III Sobieskiego 6a.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku