operator wtryskarki/pracownik produkcji
Randstad Polska
Lublin, Polska
1 d. temu

masz doświadczenie w pracy na produkcji i chciałbyć nauczyć się obsługiwać wtryskarkę? posiadasz zdolności manualne i zmysł techniczny?

szukasz pracy w firmie, która szanuje zasady work-life balance? spotkajmy się!

poszukujemy operatora wtryskarki na stanowisko w międzynarodowej firmie z branży automatyki przemysłowej znajdującej się na lubelskim Felinie.

oferujemy

  • pracę w systemie II zmianowym (6-14,14-22) od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie 3150 zł brutto na okres próbny, po okresie próbnym stawka wzrasta
  • umowę o pracę tymczasową, w pełni oskładkowaną, płatne urlopy i L4
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • pakiet benefitów - OK System, opieka Luxmed
  • pracę w niewielkim zespole
  • zadania

  • obsługa wtryskarki
  • wytwarzanie detali i zalewanie form
  • drobne naprawy i konserwacja maszyny
  • oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na produkcji
  • zdolności manualnych
  • podstawowa wiedza techniczna i umiejętność drobnych napraw oraz przezbrojeń będzie dodatkowym atutem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47