Terapeuta Środowiskowy
MEDIKAR
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Informacje

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno jest nową placówką oferującą kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach świadczeń psychiatrycznych i psychologicznych dla 150 tys.

dorosłych mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego.

Opis stanowiska

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno współpracujące z Przychodnią Medikar zatrudni Terapeutę Środowiskowego do pracy w oddziale dziennym (oddział dzienny psychiatryczny), poradni zdrowia psychicznego, punkcie zgłoszeniowo koordynacyjnym i zespole leczenia środowiskowego w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej.

Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • co najmniej wykształcenie średnie
  • ukończone szkolenie z zakresu terapii środowiskowej określone w zatwierdzonym przez ministra właściwego do spraw zdrowia ramowym programie szkolenia z zakresu terapii środowiskowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • rzetelność, sumienność, kreatywność
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • udział w szkoleniach wewnętrznych
  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego
  • Zgłoś tę pracę