Operator
BELBAL
Tczew, pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

KIM JESTEŚMY :

BELBAL to europejska firma działająca w branży balonów lateksowych. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą balonów lateksowych.

W ciągu ostatnich 30 lat firma stała się globalnym punktem w branży reklamowej, a dziś balony BELBAL sprzedawane są w ponad 60 krajach.

Nasz sukces tworzą osoby, które odważnie realizują innowacyjne projekty, doskonale potrafią współpracować w zespole i z ogromnym zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Praca na stanowiskach produkcyjnych
  • Obsługa maszyn drukarskich
  • Przestrzeganie procesu produkcyjnego
  • Bieżąca kontrola jakości produktu
  • Sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA :

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Chęć do nauki obsługi maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność i dokładność
  • OFERUJEMY :

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do karty medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Transport pracowniczy z kierunków : Pruszcz, Gniew
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Zgłoś tę pracę