ELEKTROMONTER 26€/godz.+dieta 24€/dzien NIEMCY - NURNBERG, Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Katowice Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA KANDYDATÓW :

  • Elektrische Inbetriebnahme von Einzelwaggons und Zügen im ICE Redesign Uruchomienie elektryczne pojedynczych wagonów i pociągów w przeprojektowaniu ICE
  • Elektrische sowie mechanische Fehlersuche am Zug Rozwiązywanie problemów elektrycznych i mechanicznych w Pociągach.
  • Erbringen von mechanischen und elektronischen Änderungen Zapewnienie zmian mechanicznych i elektronicznych KWALIFIKACJE od KANDYDATÓW :
  • Protokollierung und Dokumentation Wir wünschen uns :
  • Eine abgeschlossene Berufsausbildung als Elektrotechniker, Elektroniker oder Mechatroniker oder eine vergleichbare Qualifikation und / oder eine abgeschlossene Technikerprüfung.
  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk, elektronik lub mechatronik lub porównywalne kwalifikacje i / lub ukończony egzamin techniczny.

  • Idealerweise Erfahrung mit Schienenfahrzeugen und Triebzügen Najlepiej, doświadczenie z pojazdami szynowymi i zespołów trakcyjnych.
  • Oferujemy : PRACA ELEKTRYK - ELEKTROTECHNIK - NIEMCY - NURNBERG. Niemiecki Pracodawca poszukuje Elektryków , Elektromechanikow, Elektrotechnikow Inzynierów Ruchu do Pracy w kierunku Pojazdy szynowe do transportu kolejowego Zatrudnienie od zaraz ( Listopad 2019) po Rozmowach Rekrutacyjnych.

    STAWKA : od 26€ brutto / godz. + Unterkunft / Nocleg + DIETA VMA 24€ netto / Tag Dzien. SZUKAMY : Elektrotechniker / Techniker Inbetriebnehmer ICE 3 RD (m / w / d) Mechatroniker oder Elektriker, idealerweise mit Erfahrung im Umgang mit Schienenfahrzeugen und / oder abgeschlossener Technikerprüfung / Meisterprüfung MECHATRONIK lub ELEKTRYK , najlepiej z doświadczeniem w obsłudze z pojazdami szynowymi i / lub zakończonym egzaminem technicznym / egzaminem głównym.

  • Kenntnisse bei der Installation, Inbetriebnahme und Wartung von Maschinen und Anlagen Znajomość instalacji, uruchamiania i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych