Praca w przetwórni drobiu
Level1 Holland sp. z o.o.
Opole, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy Level One Holland Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do KRAZ pod numerem 11649.

Dla naszego partnera holenderskiego poszukujemy osób chętnych do podjęcia prac w branży przetwórstwa drobiowego Wymagania : - komunikatywna znajomość j.

angielskiego - mile widziane doświadczenie przy miesie lub na chłodni Oferujemy : - wynagrodzenie zgodne z CAO - zakwaterowanie z dostępem do internetu - umowę holenderską wraz z ubezpieczeniem - opiekę polskiego koordynatora - dojazd do pracy Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy lub bądż kontakt telefoniczny z naszym biurem tel.

774564767 Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji! Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku