Elektryk, Elektronik, Mechatronik
Runtime Polska Sp. z o.o.
Zgorzelec, Dolnośląskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Elektryk, Elektronik, Mechatronik Neukirchen Obowiązki - Montaż komponentów.

 • Montaż elementów metalowych i elektrycznych na podstawie rysunku technicznego. - Produkcja maszyn TRUMPF - CNC Wymagania - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
 • Wykształcenie w podanym zawodzie. - Gotowość do pracy zmianowej. - Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Oferujemy - Niemiecka umowę na czas nieokreślony.
 • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wykształcenia i doświadczenia. Stawka godzinowa 13 - 15 euro brutto / godzinę.
 • Praca przy granicy okolice Bautzen w Neukirchen . Dieta i zwrot kosztów za dojazd do pracy - do ustalenia. Prace w miłym i zgranym zespole.

  Opieka naszego polskiego Koordynatora oddziału. Osoby zainteresowane oferta pracy, proszone są o przesłanie aplikacji lub o kontakt telefoniczny 516 043 908

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku