Senior Front-end Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z główną siedzibą w Wielkiej Brytanii, zajmująca się badaniami statystycznymi rynku i analizą danych.

Działalność firmy rozciąga się na kraje Europejskie, Amerykę Północną, Środkowy Wschód i Azję. Klient specjalizuje się w przeprowadzaniu internetowych badań rynku, do których zapraszani są użytkownicy z całego świata, aktualnie ponad 5 milionów próbek, a same badania przeprowadzane są zarówno przy pomocy aplikacji webowej jak i wersji mobilnej.

Do rozwoju i przebudowy platformy Klienta szukam osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • 5+ lat doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość :
  • HTML
  • Angielski na poziomie B2
  • Dodatkowe atuty :

  • Umiejętność przeprowadzania i chęć do wdrożenia testów jednostkowych
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź B2B
  • Interesujący stack technologiczny
  • Globalny zasięg wykonywanej pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Świeże owoce, kawa, przekąski i pyszne poniedziałkowe śniadania
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Wyjazdy na zagraniczne konferencje
  • Zapewnione narzędzia w postaci Macbooka Pro i licencji na IDE od Jetbrains
  • Obowiązki :

  • Tworzenie nowej aplikacji w języku JavaScript, w tym przenoszenie części funkcjonalności z poprzedniej wersji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie testów automatycznych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.