Holandia: Pracownik magazynu z zabawkami - 11,91 €
OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
Krakow, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Praca na magazynie dużego sklepu z zabawkami w Holandii to lekka praca w przyjaznym środowisku, która pozwala na duże możliwości rozwoju.

Na początku do Twoich zadań będzie należeć zbieranie i pakowanie zamówień. ->

Stawka godzinowa wynosi 11,24 € chyba że dobrze znasz angielski ? ->

Wtedy zarobisz nawet 11,91 €Warunki zatrudnienia : · Atrakcyjna stawka podstawowa od 11,24 € do 11,91 €· Praca od 07 : 00 do 16 : 00· Zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do pracy· Pomoc w organizacji transportu do Holandii· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej· Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)· Możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni· Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ· Telefoniczna pomoc 24 / 7 - Operations Service Center· Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich· Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np.

FitOTTO czy Happy OTTO Wish!I jak? Zainteresowaliśmy Cię? Śmiało, zgłoś się i zapytaj o więcej szczegółów! Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp.

z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku