ELEKTRYK Budowlany -> Monachium
Sepona GmbH
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Sepona GmbH poszukuje ELEKTRYKÓW chętnych do pracy w miejscowosci Monachium. Znajdziemy dla Ciebie pracę w dogodnym dla Ciebie terminie, wystarczy wysłać CV bądź zadzwonić.

Oferujemy : - Ponadtaryfowe stawki godzinowe i diety za przepracowany, - Dodatki swiąteczne i urlopowe, - Punktualne wynagrodzenie 15 dnia roboczego każdego miesiąca, - Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich - Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne - Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych - Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym - Opiekę polskojęzycznego konsultanta - Pomoc w znalezieniu zakwaterowania Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.

niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel. 0049-341 22 45 88 30 (mowimy po polsku) lub mailowo Czekamy na Twoje zgłoszenie! Odpowiadamy na każdą wiadomość.

WYMAGANIA - 2 lednie doswiadczenie na w / w stanowisku, - uprawnienia SEP, - własny samochód mile widziany, - wysoka kultura osobista i punktualność, - udokumentowane doświadczenie w instalaowaniu instalacji elektrycznych, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku