Praca biurowa dla znających języki obce - Obsługa klienta
Staff Service Sp. z o.o.
Suszec, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

STAFF Service jest agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjnej z okolic Żor, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Specjalista ds.

obsługi klienta zagranicznego Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów firmy drogą mailową oraz na portalach internetowych, tłumaczenie opisów ofert i rozwiązywanie innych bieżących problemów.

W codziemmej pracy będzie wykorzystywany język obcy zarówno w mowie jak i w piśmie. Ciekawa i pełna wyzwań praca, dla osób chcących się rozwijać językowo.

Wymagania stawiane kandydatom : 1)Podstawowym wymaganiem Pracodawcy jest bardzo dobra znajomość dwóch z wymienionych języków tj.

niemiecki, francuski, angielski (zarówno w mowie jak i w piśmie) 2)mile widziane doświadczenie w pracy biurowej 3)swobodna obsługa komputera Pakiet Office, poczta elektroniczna, internet, 4)dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy, Oferujemy : 1)stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, 2)korzystne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania, 3)codzienny kontakt z językiem obcym i możliwość jego doskonalenia, 4)pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, 5)stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email : W temacie wiadomości prosimy o podanie numery referencyjnego : RNS / 03 / 19 Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp.

z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp. z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej w bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku