Specjalista ds. Kadr i Płac - rekrutacja prowadzona on-line
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Warszawa
‎1 godz. temu
source : infoPraca

3-7-57390 Wynagrodzenie : 5500 - 7500 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru outsourcingu Obsługi Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków :

  • sporządzanie umów o pracę i umów zleceń
  • prowadzenie dokumentacji personalnej
  • przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń dla pracowników
  • rozliczanie czasu pracy
  • obsługa PPK
  • obsługa Płatnik zgłoszenia do ubezpieczeń, deklaracje rozliczeniowe
  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń
  • sporządzanie list płac
  • deklaracje PIT
  • sporządzanie raportów PFRON, GUS i wewnętrznych
  • Wymagania :

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie zatrudniającej powyżej 500 pracowników),
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze programu Symfonia - mile widziana
  • Korzyści :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Zgłoś tę pracę