Serwisant elektronarzędzi – rekrutacja online
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy : Warszawa Włochy

Oferta :

  • Stawka na poziomie 25-28 zł brutto / h (w zależności od posiadanego doświadczenia, wiedzy czy też zdolności technicznych)
  • Praca w systemie : 1 dzień pracy po 12 h i 1 dzień wolny, między poniedziałkiem a sobotą (docelowo po uspokojeniu się sytuacji epidemiologicznej praca w dniach pon.
  • pt. w godz. 8 : 30-17 : 00 ze względu na dłuższą przerwę)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w znanej, międzynarodowej organizacji
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Możliwość korzystania z dofinansowania prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • Wymagania :

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku elektrycznym lub mechanicznym
  • Znajomość budowy elektronarzędzi
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub status absolwenta szkoły technicznej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Zadania :

  • Weryfikacja i naprawa elektronarzędzi
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Rejestracja napraw w systemie
  • Kontrola poprawności działania urządzeń po naprawie
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących napraw
  • Zgłoś tę pracę