Pracownik Magazynowy
Ahead Professionals
Łódź, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku opakowań konsumpcyjnych i przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferujemy :

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczny dodatek pracowniczy
  • System nagród pracowniczych
  • Fundusz socjalny
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Darmowy transport
  • Katę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia dla pracowników
  • Konkursy dla pracowników
  • Imprezy firmowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zadania :

  • Obsługa skanera
  • Potwierdzanie przyjmowanych palet
  • Transport palet za pomocą wózka paletowego
  • Kandydat idealny :

  • Poszukuje stałej współpracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rekrutacja :

  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik,
  • II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych